Kłajpeda w Rydze

Zwiedzanie Europy na dwóch rowerowych kółkach to doskonały pomysł. Nie dość, że możesz nadrobić zaległości kondycyjne i wreszcie postawić na zdrowy tryb życia, to jeszcze czeka Cię niesamowita przygoda i piękne widoki. Najlepszym tego przykładem jest bursztynowa trasa, którą możesz zwiedzić jadąc od Kłajpedy do Rygi na Łotwie.

Na co możesz tu liczyć? Start trasy to Kłajpeda, która jest dużym portem przy Morzu Bałtyckim. Tu warto zwiedzić chociażby Mierzeję Kurońską. Dalej podróżujemy wzdłuż morskiego brzegu, w ten sposób zwiedzamy zarówno przystanie turystyczne, jak i całkiem dzikie tereny.

Po drodze zobaczysz również atrakcyjne łotewskie miejscowości. Wśród nich Lipawę oraz Windawę. Jedną z największych atrakcji takiej podróży są dzikie zwierzęta, które zobaczysz po drodze.

www.ccsupport.pl

Oczywiście na Łotwie nie znajdziesz gatunków, które mogłyby wydać się egzotyczne. Z pewnością jednak przyznasz, że dziko żyjące ptactwo czy stada dzikich koni to niesamowity widok. Właśnie te zwierzęta spotkasz na trasie.

Siodełka Rowerowe napędy do bram